Náhodné produkty

Poradca záhradkára

Naša cena: 5.00 EUR

Bankovka 1 Marka 1945

Naša cena: 8.00 EUR

Leták
Prieskumy

Kde ste o nás počuli?

Celkom hlasov: 2307
Newsletter

Získavajte najnovšie informácie a akčné ponuky z nášho eshopu.

Hrady pre deti (2)

Knihy » Po Slovensku

Cena s DPH:13.95 EUR
Odporúčaná cena:17.95 EUR
Záruka:1 mes.
Dostupnosť:Skladom 10 ks
ks

25 najkrajších výletov po hradoch na strednom Slovensku + MAĽOVANÁ MAPA

Hrady pre deti je druhým dielom slovenskej trilógie o detskom spoznávaní hradov. Ako uvádza autor Daniel Kollár, „kým v prvej časti sme sa venovali detskému poznávaniu hradov západného Slovenska, druhý diel ponúka viacero zaujímavých námetov na výlety k najnavštevovanejším hradom stredného Slovenska.“

V knižke nájdete 25 hradných výletov stredného Slovenska a niekoľko ďalších tipov na zaujímavé miesta v bezprostrednom okolí týchto hradov. Každé predstavenie hradu začína úvodnou povesťou o hrade, pokračuje opisom hradu a úryvkami z jeho histórie, a končí rôznymi perličkami a zaujímavosťami z jeho prostredia. Deti tu nájdu aj rozprávkové postavičky, v ktorých pre chlapcov nechýbajú rytieri, králi či duchovia a pre dievčatá princezné a víly.

Množstvo informácií, textov, fotografií a ilustrácií je ideálnym námetom na plánovanie rodinných výletov a zmysluplného trávenia voľného času s deťmi. Doplnkom knihy je aj maľovaná mapa stredného Slovenska naznačenými výletmi na hrady. Súčasťou mapy sú nálepky jednotlivých hradov, ktoré si deti môžu lepiť do mapy. Kniha a mapa sú vložené do obalu a vytvárajú tak spolu jeden celok.