Náhodné produkty

Replika bankovky 500 Kčs 1990

Naša cena: 5.00 EUR

Škoda Oktávia Combi

Naša cena: 7.00 EUR

Leták
Prieskumy

Kde ste o nás počuli?

Celkom hlasov: 7624
Newsletter

Získavajte najnovšie informácie a akčné ponuky z nášho eshopu.

Počasie
Časopis

Cryptomeny
Bitcoin -  
Bitcoin Cash -  
Ether -  
Litecoin -  
Ripple -  
NEO -  
Lumen -  
Monero -  
Binance Coin -  
Polkadot -  
Universe -  
Filecoin [Futures] -  
VeChain -  
Solana -  
  -  

Podmienky

1) VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Kupujúci potvrdením záväznej objednávky potvrdzuje, že akceptuje Obchodné podmienky pre dodávku tovaru vyhlásené predávajúcim. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami, ktoré sú zároveň pre obe strany záväzné.

2) OBJEDNANIE TOVARU A SLUŽIEB

Ponúkame vám možnosť nákupu priamo z Vášho domova, kde môžete nakupovať nonstop. Objednávať si môžete jednoducho a pohodlne pomocou e-shopu, či e-mailu.
Predmetom zmluvy je len tovar uvedený v kúpnej zmluve - objednávke.
Zaväzujeme sa, že svojim odberateľom budeme dodávať len tovar v perfektnom stave a v súlade so špecifikáciami či vlastnosťami obvyklými pre daný druh tovaru vyhovujúcich daným normám, predpisom a nariadeniam platným na území Slovenskej republiky.
Podmienkou pre naplnenie platnosti našej elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých požadovaných údajov a náležitostí uvedených v objednávkovom formulári. Objednávka je zároveň návrhom kúpnej zmluvy, kedy samotná kúpna zmluva vzniká samotným dodaním tovaru. K uzavretiu kúpnej zmluvy sa vyžaduje formálne potvrdenie objednávky predávajúcim.

3) POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Objednávka je prijatá do 24 hodín, potvrdenie objednávky vám zašleme e-mailom, o odoslaní budete taktiež informovaný e-mailom. V prípade nejasností Vás budeme samozrejme kontaktovať.

4) ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Každú objednávku môžete zrušiť najneskôr nasledujúci deň po jej odoslaní a to telefonicky, či e-mailom a to bez udania dôvodu. Stačí uviesť meno, e-mail a popis objednaného tovaru či služby.

5) neprevzatie tovaru

Zákazník je povinný si objednaný tovar prevziať od doručovateľa, prípadne do 14 dní na pošte, ak ho pošta nezastihne na jeho adrese.

V prípade, že sa tovar vráti späť dodávateľovi, bude dodávateľ o tejto skutočnosti informovať zákazníka. Ten je povinný uhradiť nové náklady na opätovné doručenie (99 Sk). Ak tak neurobí, bude na jeho adresu zaslaná faktúra na uhradenie nákladov s dopravou a objednávka bude stornovaná.

V prípade, že zákazník neuhradí faktúru spojenú s nákladmi na dopravu, bude celá záležitosť odovzdaná nášmu právnemu zástupcovi.

6) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednaný tovar vám zašleme Slovenskou poštou:

a. dobierkou - 149, - (hotovostná platba pri prevzatí tovaru)

b. platbou bezhotovostné - 99, - (prevodom na účet: SK1783300000002900746181.Ako variabilný symbol použite číslo faktúry, príp. číslo uvedené v potvrdenej objednávke)

alebo je po možné využiť osobné odber (po dohovore termíne)

7) DODACIA LEHOTA

1.Dodací lehota do 7 pracovných dní balíkom Slovenskej pošty. V prípade, že niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás okamžite kontaktovať.

8) VÝMENA TOVARU

V prípade potreby Vám nepoužitý a nepoškodený tovar vymeníme za iný druh. Tovar stačí zaslať doporučeným balíkom (nie na dobierku) na našu adresu. Náklady spojené s výmenou nesie v plnej výške kupujúci.

9) REKLAMÁCIE A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym poriadkom. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prezrieť tak, aby zistil prípadné vady a poškodenia. Prípadné vady je kupujúci povinný ihneď nahlásiť našej firme.

Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záruka sa vzťahuje len na výrobné chyby.

Záruka sa nevzťahuje na:

a) vady vzniknuté bežným používaním
b) nesprávnym použitím výrobku
c) nesprávnym skladovaním

Postup pri reklamácii:

1) informujte nás o reklamácii e-mailom, či písomne
2) tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku) na našu adresu
3) do zásielky uveďte dôvod reklamácie, vašu adresu
4) doklad o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr do 30 dní od jej vzniku, teda prevzatia tovaru našou firmou.

Zákony a predpisy:

- Zák. č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní
- Zák. č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov