Náhodné produkty

Rozprávky tisíc a jednej noci

Naša cena: 5.00 EUR

HORNÍ LABE, ÚPA A METUJE

Naša cena: 3.00 EUR

Leták
Prieskumy

Kde ste o nás počuli?

Celkom hlasov: 5244
Newsletter

Získavajte najnovšie informácie a akčné ponuky z nášho eshopu.

Počasie

Veľká noc vo Wachau

Poznávacie zájazdy

Cena s DPH:129.00 EUR
Odporúčaná cena:149.00 EUR
Záruka:1 mes.
Dostupnosť:Skladom 50 ks
ks

Program:
1Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, príchod ku benediktínskemu kláštoru Göttweig (UNESCO) postavenom v barokovom štýle, ktorý ukrýva nielen jedno z najkrajších a najväčších barokových schodísk v Európe, ale zároveň ponúka prekrásny výhľad na údolie WACHAU. Odchod do mesta KREMS AN DER DONAU, ktoré je ,,rodiskom“ známej kremžskej horčice a taktiež mestom kultúry a vína. Prechádzka historickým centrom mesta s dláždenými uličkami, barokovými a renesančnými domami. Presun do Dürnstein – malebného stredovekéko mestečka, ktoré je nazývané aj perlou údolia Wachau. Mestečko je preslávené najmä svojím hradom, v ktorom bol väznený anglický kráľ Richard, známy ako Levie srdce. Ubytovanie, nocľah.
2Raňajky, návšteva rozprávkového zámku Artstetten so siedmymi vežami a krásnym zámockým parkom. Najznámejším majiteľom bol František Ferdinand d´Este, ktorý je spolu s manželkou Žofiou Chotkovou v tomto zámku pochovaný. Presun k impozantnému benediktínskemu kláštoru Melk - kultúrne a duchovné centrum údolia Wachau, ktoré sa pýši honosnou architektúrou. Klenotmi tohto kláštora sú mramorová sála určená k prijímaniu návštev a impozantná knižnica s približne 100 000 zväzkami a krásnymi stropnými freskami. Vo večerných hodinách príchod na Slovensko.
V cene je zarátané
autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 5 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 7,40 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Göttweig: kláštor 8 EUR, Krems an der Donau: múzeum karikatúr 10 EUR, múzeum Krems 7,50 EUR, galéria Kunsthalle 10 EUR, Artstetten: múzeum + hrobka 8,30 EUR, zámocký park 3,50 EUR, Melk: kláštor 14,50 EUR, park 4 EUR

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 35 EUR

Poznámka
Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.